Naša ponuka

Sudové, čapované víno

Sudové, čapované víno je ideálna forma vína pri oslavách, večierkoch, záhradných akciách alebo len tak večer pri TV. U nás máte na výber z 9 druhov čapovaných vín - bieleho, červeného a ružového. 

Fľaškové víno ,,LX,,

Fľaškové vína ,,LX,, sú vína v lacnejšom prevedení, so šrobovacím uzáverom ktoré sú ideálne na rodinné oslavy. Víno má príjemný vzhľad ktorým určite nič nepokazíte. V našej vinotéke máte na výber z viac ako 20 druhov.
 

Fľaškové víno ,,Exclusive,,

Vína označené značkou ,,Exclusive,, patria medzi drahšie a kvalitnejšie vína ako chuťou tak prevedením fľašiek. Krásne spracovaná etiketa, korkový uzáver a nezameniteľná chuť vína očarí každého koho ponúknete. Na výber máte u nás z viac ako 12 druhov.
 

Fľaškové víno ,,Milion,,

Víno ,,Milion,, je pýchou medzi našimi fľaškami. Prepracovaná etiketa, očarujúca fľaša a úžasná chuť vína. Ideálny darček pre niekoho koho chcete potešiť. Viac ako 10 druhov vína z tejto edície máte v našej ponuke. 
 

Darčekové víno

Narodeninové, svadobné, zlaté šampanské, ochutené darčekové, s vekom, s prianím či v darčekovej krabici. Široký výber darčekových vín nájdete v našej predajni.
 

Etikety

Jedinečná fľaška vína pre niekoho. Nič nie je krajšie ako darovať fľašku s vlastným textom, obrázkom. U nás vám vieme vyrobiť etiketu podľa vašich predstáv, bez limitu na počet! K narodeninám, meninám, na svadbu alebo pri príležitosti osláv, firemných večierkov a pod. Samolepiace lesklé etikety sú nenahraditeľnou formou obdarovania. 
 

Fľašky a uzávery

V ponuke máme tak isto aj fľašky (číre - biele) a uzávery. Ak sa chystáte nafľaškovať si pálenku a neviete sa dostať k fľaškám, stačí sa zastaviť u nás. Fľašky o objemoch 0,5l, 0,75l, 1l. 

Svadby, oslavy, firemné akcie

Oslava bez vína, je ako deň bez slnka. My vám to ,,slnko,, na oslavu prinesieme. Víno na svadobné stoly, oslavy, etikety, fľaškovanie vín s dovozom priamo na určené miesto. Netrápte sa sedením za internetom a hľadaním alternatívy, riešením pre vás sme my. Férový prístup a skvelé ceny. Všetko na jednom mieste.

Požičovňa

Potrebujete na oslavu požičať KARAFU, alebo DŽBÁN. Chystáte záhradnú oslavu a potrebujete párty pípu, párty stan? Žiadny problém, zabezpečíme vám zapožičanie karáf, džbánov, pohárov, výčapného zariadenia, párty stanov.